Naša spletna stran vsebuje piškotke za razlikovanje in statistiko obiska, ter za samo funkcionalnost spletne strani. Z uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Veè o posameznih piškotkih si lahko preberete tukaj.  
KONTAKT


M tours Bled d.o.o.
Incoming Tourist Service
Für Slowenien & die angrenzenden Regionen

Allgemeine Anfragen
M tours Bled d.o.o.
Presernova c. 3
4260 BLED
Slowenien

tel. +386 (0)4 575 33 00
fax. +386 (0)4 575 33 11
e-mail: mtours@mtours.net

M tours Bled d.o.o.
Büro Portoroz
Bernardinska reber 3
6320 PORTOROZ
Slowenien

tel. +386 (0)5 674 82 50
fax. +386 (0)5 674 71 77
e-mail: mtours@mtours.net



Miha Mulej mtours@mtours.net
- Direktor 04/ 575 33 12
  
Vojko Bizjan vojko@mtours.net
- Stellvertretender Direktor 04/ 575 33 00
  
  
M tours Bled d.o.o. - Firmenzentrale
  
Mija Mulej mija@mtours.net
- Qualitätskontrolle & Verkaufsabteilung 04/ 575 33 15
  
Miroslav Mihajloviè miroslav@mtours.net
- Gruppen & Betreuung von Reiseveranstaltern 04/ 575 33 16
  
Irena Zorko irena@mtours.net
- Gruppen & Incentives 04/ 575 33 10
  
Jana Koneènik jana@mtours.net
- Operationeller Betrieb & Koordination Reiseführer 04/ 575 33 13
  
Miha Mulej miha@mtours.net
- Operationeller Betrieb & Koordination Transport 04/ 575 33 16
  
Mira Gradišnik mira@mtours.net
- Buchhaltung 04/ 575 33 17
  
  
M tours Bled d.o.o. - Büro Portoroz
  
Allgemeine Anfragen mtours@mtours.net
- Büro 05/ 674 82 50